We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Samsung GH82-15960A mobile phone spare part Battery Grey
SKU
GH82-15960A
| Brand compatibility | Samsung |
|---|---|
| Product type | Battery |
| SKU | GH82-15960A |
| EAN | 5704174115274 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery |
| Product colour | Grey |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | S9+, S9 |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 32 mm |
| Package weight | 70 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | S9+, S9 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Samsung GH82-15960A mobile phone spare...
Login for pricing
|
2-Power MBI0209AW mobile phone spare p...
Login for pricing
|
ReplaceBase RBSKU13884 mobile phone sp...
Login for pricing
|
Hot Product
ReplaceBase RBSKU13886 mobile phone sp...
Login for pricing
|
Bestseller
ReplaceBase RBSKU13878 mobile phone sp...
Login for pricing
|
Recommended
ReplaceBase RBSKU13889 mobile phone sp...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
GH82-15960A
|
MBI0209AW
|
RBSKU13884
|
RBSKU13886
|
RBSKU13878
|
RBSKU13889
|
| Manufacturer |
Samsung
|
2-Power
|
ReplaceBase
|
ReplaceBase
|
ReplaceBase
|
ReplaceBase
|
| Brand compatibility |
Samsung
|
N/A
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Product type |
Battery
|
N/A
|
Display
|
Display
|
Display
|
Display
|





