We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio X30 Inverted VESA and Wall Mount
SKU
875L7AA
Login for pricing
In Stock
HP Poly Studio X30 Inverted VESA and Wall Mount, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
| SKU | 875L7AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663785 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly Studio X30 Inverted VESA and Wall Mount. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Studio X30 Inverted VESA and W...
Login for pricing
|
Recommended
Cisco CS-CPRO-RACKEARS= video conferen...
Login for pricing
|
Popular
Heckler Design H599-BG video conferenc...
Login for pricing
|
New
DTEN DAS0127 video conferencing access...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 Table Stand - Black
Login for pricing
|
Huddly Screen Mount (VESA) for Camera...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L7AA
|
CS-CPRO-RACKEARS=
|
H599-BG
|
DAS0127
|
14207-70
|
7090043790719
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Heckler Design
|
DTEN
|
Jabra
|
Huddly
|
| Product colour |
N/A
|
Grey
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Wall mount
|
Camera mount
|
Stand
|
N/A
|
Camera mount
|





