We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly PoE++ 65W 2.5G Adapter with 3.66m CAT6A Cable and Power Cord Black
SKU
B5NH6AA#ABB
| SKU | B5NH6AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 5715063787670 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 90 mm |
| Depth | 51 mm |
| Height | 28.5 mm |
| Weight | 208 g |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 525.8 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 80 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 218 mm |
| Package depth | 58 mm |
| Package height | 94 mm |
| Package weight | 560 g |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly PoE++ 65W 2.5G Adapter with 3....
Login for pricing
|
EDIS BR01-B video conferencing accesso...
Login for pricing
|
Popular
Yealink RoomSensor
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Remote - Black
Login for pricing
|
Recommended
Logitech Scribe Remote control White
Login for pricing
|
New
HP Poly Studio E70/P15/R30 Display Clamp
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B5NH6AA#ABB
|
BR01-B
|
RoomSensor
|
8220-209
|
952-000105
|
875K8AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EDIS
|
Yealink
|
Jabra
|
Logitech
|
HP Poly
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
White
|
N/A
|
White
|
Grey
|
| Product type |
N/A
|
Ceiling mount
|
Multifunctional room sensor
|
N/A
|
Remote control
|
Camera mount
|





