We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly G7500 IP Table Microphone
SKU
874R3AA
| SKU | 874R3AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662153 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | InLine microphone |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | POLY |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | Laos |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly G7500 IP Table Microphone
Login for pricing
|
Recommended
Cisco CS-CPRO-WMK= video conferencing...
Login for pricing
|
Bestseller
Yealink VCH51 Sharing Box BYOD sharing...
Login for pricing
|
DTEN DAS0127 video conferencing access...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra PanaCast 50 Table Stand - Black
Login for pricing
|
Popular
Logitech Swytch Extender Black
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874R3AA
|
CS-CPRO-WMK=
|
VCH51
|
DAS0127
|
14207-70
|
952-000034
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Yealink
|
DTEN
|
Jabra
|
Logitech
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Wall mount
|
BYOD sharing device
|
Stand
|
N/A
|
Extender
|





