We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly EagleEye IV USB Camera Mounting Kit
SKU
93S75AA
Login for pricing
In Stock
HP Poly EagleEye IV USB Camera Mounting Kit, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
| SKU | 93S75AA |
|---|---|
| EAN | 0197498837055 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly EagleEye IV USB Camera Mounting Kit. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly EagleEye IV USB Camera Mountin...
Login for pricing
|
Cisco CS-CPRO-RACKEARS= video conferen...
Login for pricing
|
Hot Product
Heckler Design H599-BG video conferenc...
Login for pricing
|
Recommended
DTEN DAS0127 video conferencing access...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra PanaCast 50 Table Stand - Black
Login for pricing
|
Popular
Huddly Screen Mount (VESA) for Camera...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
93S75AA
|
CS-CPRO-RACKEARS=
|
H599-BG
|
DAS0127
|
14207-70
|
7090043790719
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Heckler Design
|
DTEN
|
Jabra
|
Huddly
|
| Product colour |
N/A
|
Grey
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Wall mount
|
Camera mount
|
Stand
|
N/A
|
Camera mount
|





