880179-025D
Login for pricing
In Stock
Label, Paper, 64x25mm, Direct Thermal, Z-PERFORM 1000D, Uncoated, Permanent Adhesive, 25mm Core
| SKU | 880179-025D |
|---|---|
| EAN | 8596375034068 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Label Roll, Zebra, Material: Thermal Paper, Z-Perform 1000D, Coating: No, Adhesive: Normal, Width: 63.5 mm, Height: 25.4 mm, Diameter: 127 mm, Core Diameter: 25.4 mm, labels per Roll: 2580 Labels, Demarcation: Gap, Perforation: No, Colour: White