40AK0065WW-OS
Login for pricing
In Stock
Replacement BTI 100W USB-C Car charger with self adjusting output voltage for all USB-C powered devices up to 100W
More Information
Purpose Universal
Power supply type Indoor
SKU 40AK0065WW-OS
EAN 5059902118592
Manufacturer Origin Storage
Availability In Stock
PDF URLs View PDF
Origin Storage Replacement BTI 100W USB-C Car charger with self adjusting output voltage for all USB-C powered devices up to 100W
Features
Input voltage100-240 V
Output power100 W
Output voltage12 V
Power supply typeIndoor
PurposeUniversal
Product colourBlack
Input frequency50-60 Hz
Power
Input voltage100-240 V
Output power100 W
Output voltage12 V
Performance
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Origin Storage Replacement BTI 100W USB-C Car charger with self adjusting output voltage for all USB-C powered devices up to 100W
Bestseller
Origin Storage Replacement BTI 100W US... Login for pricing
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo... Login for pricing
Origin Storage AC Adapter (130W) For Latitude E Series
Hot Product
Origin Storage AC Adapter (130W) For L... Login for pricing