ADP-65W-HP-4.5-OS
Login for pricing
In Stock
HP 65W Smart 4.5mm AC Adapter with EU Plug OEM: 714149-001
More Information
Purpose Notebook
Power supply type Indoor
SKU ADP-65W-HP-4.5-OS
EAN 5059902009708
PDF URLs View PDF
Origin Storage AC Adapter 65W 4.5mm Black EU-Version power adapter/inverter
Features
Input voltage100-240 V
Output power65 W
Output voltage19.5 V
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Input voltage100-240 V
Output power65 W
Output voltage19.5 V
Performance
PurposeLaptop
Compare Products
Product Origin Storage HP 65W Smart 4.5mm AC Adapter with EU Plug OEM: 714149-001
Hot Product
Origin Storage HP 65W Smart 4.5mm AC A... Login for pricing
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL DF263 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL DF266 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL DF266 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL F7970 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
Bestseller
DELL F7970 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Origin Storage AC Adapter (90W) For Latitude E Series Origin Storage AC Adapter (90W) For La... Login for pricing
DELL J62H3 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL J62H3 power adapter/inverter Indo... Login for pricing