ADP-45W-HP-4.5-EU
Login for pricing
In Stock
HP 45W Smart 4.5mm AC Adapter with EU Plug OEM: 719309-001
  • Fully compatible with specified laptops
  • Post-Sales technical support available
  • Genuine OEM Parts
More Information
Purpose Battery charger
Power supply type Indoor
SKU ADP-45W-HP-4.5-EU
EAN 5059902005557
Manufacturer Origin Storage
Availability In Stock
PDF URLs View PDF
Features
Input voltage100 - 240 V
Output power45 W
Output voltage5 - 20 V
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
Product colourBlack
Input frequency50/60 Hz
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power45 W
Output voltage5 - 20 V
Performance
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Origin Storage HP 45W Smart 4.5mm AC Adapter with EU Plug OEM: 719309-001
Hot Product
Origin Storage HP 45W Smart 4.5mm AC A... Login for pricing
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL DF263 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL F7970 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL F7970 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Datalogic 8-0935 power adapter/inverter Indoor Black
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte... Login for pricing
DELL N6M8J power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL N6M8J power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Acer AC Adapter 65W power adapter/inverter Acer AC Adapter 65W power adapter/inve... Login for pricing