ADP-45W-HP-4.5-EU-OS
Login for pricing
In Stock
HP 45W Smart 4.5mm AC Adapter with EU Plug OEM: 719309-001
More Information
Purpose Notebook
Power supply type Indoor
SKU ADP-45W-HP-4.5-EU-OS
EAN 5059902009791
PDF URLs View PDF
Origin Storage AC Adapter 45W 4.5mm Black EU-Version power adapter/inverter
Features
Input voltage100-240 V
Output power45 W
Output voltage19.5 V
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Input voltage100-240 V
Output power45 W
Output voltage19.5 V
Performance
PurposeLaptop
Compare Products
Product Origin Storage HP 45W Smart 4.5mm AC Adapter with EU Plug OEM: 719309-001
Hot Product
Origin Storage HP 45W Smart 4.5mm AC A... Login for pricing
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL DF263 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL F7970 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL F7970 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Datalogic 8-0935 power adapter/inverter Indoor Black
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte... Login for pricing
DELL N6M8J power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL N6M8J power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Acer AC Adapter 65W power adapter/inverter Acer AC Adapter 65W power adapter/inve... Login for pricing