ADP-C130W-EU
Login for pricing
In Stock
Dell 130W USB-C AC Adapter with EU Plug
  • Fully compatible with specified laptops
  • Post-Sales technical support available
  • Genuine OEM Parts
More Information
Purpose Battery charger
Power supply type Indoor
SKU ADP-C130W-EU
EAN 5056006189008
Features
Input voltage100 - 240 V
Output power130 W
Output voltage5 - 20 V
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power130 W
Output voltage5 - 20 V
Compare Products
Product Origin Storage Dell 130W USB-C AC Adapter with EU Plug Origin Storage Dell 130W USB-C AC Adap... Login for pricing