FRU45N0238
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | indoor |
| SKU | FRU45N0238 |
| EAN | 5711045456428 |
| Manufacturer | Lenovo |
| Availability | Out of Stock |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 4.5 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | ThinkPad X1 Carbon |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 4.5 A |
| Performance | |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 360 g |
| Width | 50 mm |
| Depth | 126 mm |
| Height | 30 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Lenovo 45N0238 power adapter/inverter...
Login for pricing
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
Login for pricing
Popular
Hot Product
Origin Storage AC Adapter (130W) For L...