We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Intenso DVD-R 4.7GB, Printable, 16x 25 pc(s)
SKU
4801154
| Native capacity | 4.7 GB |
|---|---|
| Type | DVD-R |
| SKU | 4801154 |
| EAN | 4034303027729 |
| Manufacturer | Intenso |
| Availability | In Stock |
Intenso DVD-R printable
Capacity: 4.7GB
Recording Time: 120 min
Speed: 16x
Pack style: cakebox 25pcs
printable
Capacity: 4.7GB
Recording Time: 120 min
Speed: 16x
Pack style: cakebox 25pcs
printable
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD-R |
| Printable | Yes |
| Recording time | 120 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 25 pc(s) |
| Type | DVD-R |
| Printable | Yes |
| Recording time | 120 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Packaging data | |
| Package width | 225 mm |
| Package type | Cakebox |
| Package height | 50 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package weight | 460 g |
You may also be interested in
| Product |
Intenso DVD-R 4.7GB, Printable, 16x 25...
Login for pricing
|
Verbatim DVDVER00072B
Login for pricing
|
Verbatim 43521 blank DVD 4.7 GB DVD-R...
Login for pricing
|
Intenso DVD+R 4.7GB, Printable, 16x 25...
Login for pricing
|
Intenso 1x10 DVD+R 8.5GB 8x Double Lay...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4801154
|
43552
|
43521
|
4811154
|
4381142
|
| Manufacturer |
Intenso
|
Verbatim
|
Verbatim
|
Intenso
|
Intenso
|
| Type |
DVD-R
|
DVD-RW
|
DVD-R
|
DVD+R
|
DVD+R DL
|




