We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly TC10 White Glass Mount
SKU
874P6AA
Login for pricing
In Stock
HP Poly TC10 White Glass Mount, Mounting kit, White, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm
| SKU | 874P6AA |
|---|---|
| EAN | 0197497661989 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly TC10 White Glass Mount. Product type: Mounting kit, Product colour: White. Country of origin: China. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mounting kit |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP Poly TC10 White Glass Mount
Login for pricing
|
Hot Product
Yealink VCH51 Sharing Box BYOD sharing...
Login for pricing
|
DTEN DAS0127 video conferencing access...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra PanaCast 50 Screen Mount
Login for pricing
|
New
HP Poly Studio E70/P15/R30 Display Clamp
Login for pricing
|
Bestseller
Yealink VCS-TVMount2 Wall mount Black
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874P6AA
|
VCH51
|
DAS0127
|
14207-72
|
875K8AA
|
VCS-TVMOUNT2
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Yealink
|
DTEN
|
Jabra
|
HP Poly
|
Yealink
|
| Product colour |
White
|
Black
|
Black
|
Black
|
Grey
|
Black
|
| Product type |
Mounting Kit
|
BYOD sharing device
|
Stand
|
Table mount
|
Camera mount
|
Wall mount
|





