We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Blackwire 8225 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
SKU
783Q9AA
- Adds portability and flexibility for your device.
- Made with quality parts.
| Product type | Cushion/ring set |
|---|---|
| SKU | 783Q9AA |
| EAN | 0197029632869 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Flexibility
Adds portability and flexibility for your device.
Genuine Replacement Part
Made with quality parts.
Peace of mind
Keep yourself productive with all day comfort.
Keep yourself productive with all day comfort.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire 8225 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Package weight | 12.4 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | Blackwire 8225 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Pallet gross weight | 277.8 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 12.4 g |
| Package width | 152 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 25 mm |
| Weight | 5 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 12.4 g |
| Package width | 152 mm |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 25 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Blackwire 8225 Leatherette Ear...
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech USB Headset Stereo H650e
Login for pricing
|
V7 CHCRDL headphone/headset accessory...
Login for pricing
|
Popular
Tech21 Studio Colour Case
Login for pricing
|
EPOS USB-A to USB-C
Login for pricing
|
Recommended
EPOS ADAPT 160 ANC & 200 / C20 ear...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
783Q9AA
|
993-000814
|
CHCRDL
|
T21-8040
|
1000832
|
1000880
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Logitech
|
V7
|
Tech21
|
EPOS
|
EPOS
|
| Product type |
Cushion/ring set
|
Ear pad
|
Headset stand
|
Case
|
USB adapter
|
Ear pad
|





