We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (40M)
SKU
875H4AA
Login for pricing
In Stock
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (40M), Vietnam, Taiwan, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
| SKU | 875H4AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663440 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (40M). Country of origin: Vietnam, Taiwan. Package width: 190 mm, Package depth: 210 mm, Package height: 55 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | Vietnam, Taiwan |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco Room Navigator for Table (First...
Login for pricing
|
Popular
Yealink MTouch Plus Controller Black
Login for pricing
|
Hot Product
Yealink CMKit-121 Microphone Black, Grey
Login for pricing
|
New
HP Poly Studio Room Kit for Microsoft...
Login for pricing
|
Cisco Room Navigator Remote control Bl...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875H4AA
|
CS-T10-TS-L-K9=
|
MTouch Plus
|
CMKIT-121
|
9C9U5AA
|
CS-T10-TS-C-K9
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Cisco
|
Yealink
|
Yealink
|
HP Poly
|
Cisco
|
| Product colour |
N/A
|
N/A
|
Black
|
N/A
|
N/A
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Remote control
|
Controller
|
Microphone
|
N/A
|
Remote control
|





