We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-500-300-S00-01 USB cable 3 m USB A Black
SKU
CBL-500-300-S00-01
| Cable length | 3 m |
|---|---|
| Connector 1 | USB A |
| SKU | CBL-500-300-S00-01 |
| EAN | 5711045886416 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
USB, black, Type A, 3m (9.8’), straight, 5v host power, industrial grade
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Input voltage | 5 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power | |
| Input voltage | 5 V |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |