We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama Wallet 12 SD memory card case Koskin Black
SKU
95980
| SKU | 95980 |
|---|---|
| EAN | 4007249959805 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | In Stock |
- Wallet for 12 SD/MMC cards
- High-quality, antistatic sleeves
- With carrying strap
- Incl. index card
- Dimensions: W: 9.3 x D: 9.7 x H: 3.1 cm
- Capacity: Max. 12 Cards
- Colour: Black
- Material: Koskin
- Model: Bag
- Suitable for: SD & MMC
- High-quality, antistatic sleeves
- With carrying strap
- Incl. index card
- Dimensions: W: 9.3 x D: 9.7 x H: 3.1 cm
- Capacity: Max. 12 Cards
- Colour: Black
- Material: Koskin
- Model: Bag
- Suitable for: SD & MMC
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Material | Koskin |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 127 mm |
| Package depth | 93 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package weight | 72 g |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 127 mm |
| Package depth | 93 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package weight | 72 g |
You may also be interested in
| Product |
Hama Wallet 12 SD memory card case Kos...
Login for pricing
|
PNY CASECF4SD8-RB memory card case Pol...
Login for pricing
|
|---|---|---|
| SKU |
95980
|
CASECF4SD8-RB
|
| Manufacturer |
Hama
|
PNY
|

