CH25UKWH7185
| SKU | CH25UKWH7185 |
|---|---|
| EAN | 5711428071859 |
| Manufacturer | Dbramante1928 |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Power source type | AC |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Design | |
| Product colour | White |
| Power | |
| Maximum power | 25 W |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Power source type | AC |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
dbramante1928 re-charge - UK Wall Char...
Login for pricing
Recommended
Port Designs 900069-UK mobile device c...
Login for pricing
New
Samsung 15W PD Power Adapter (USB-C) (...
Hot Product
Juice JUI-MAINS-PD-PLUG-USBC-20W-ECO-W...
Popular
mophie Wall Adapter-USB-C-20W-White-EU
Bestseller
Lindy 18W USB Type A Charger