We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Citizen IF1-EFX3
SKU
PPS00585S
| SKU | PPS00585S |
|---|---|
| EAN | 0047239901005 |
| Manufacturer | Citizen |
| Availability | Out of Stock |
Interface card, compact ethernet, fits for: CT-S600, CT-S800, CL-S400DT, CL-S6621, CT-S601II, CT-S651II, CT-S801II, CT-S851II
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Citizen |
| Device compatibility | Label printer |
| Compatibility | CT-S801Ⅲ/851Ⅲ CT-S601Ⅱ/651Ⅱ/801Ⅱ/851Ⅱ CL-S400DT, CL-E720/730, CL-S6621 CL-S700Ⅲ/703Ⅲ |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Depth | 71 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 80 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Citizen |
| Device compatibility | Label printer |
| Compatibility | CT-S801Ⅲ/851Ⅲ CT-S601Ⅱ/651Ⅱ/801Ⅱ/851Ⅱ CL-S400DT, CL-E720/730, CL-S6621 CL-S700Ⅲ/703Ⅲ |
| Product colour | Silver |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Citizen IF1-EFX3
Login for pricing
|
Popular
Brother LU7176001 printer/scanner spar...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra P1031365-029 printer/scanner spa...
Login for pricing
|
Zebra AK17463-002 printer/scanner spar...
Login for pricing
|
New
HP CM03XL Long Life Notebook Battery
Login for pricing
|
Recommended
Zebra 79830M printer/scanner spare par...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PPS00585S
|
LU7176001
|
P1031365-029
|
AK17463-002
|
E7U24AA
|
79830M
|
| Manufacturer |
Citizen
|
Brother
|
Zebra
|
Zebra
|
HP
|
Zebra
|
| Type |
N/A
|
Laser engraver module
|
Protective case
|
Mounting kit
|
Battery
|
Spindle
|
| Device compatibility |
Label printer
|
Multifunctional
|
Handheld printer
|
N/A
|
N/A
|
Label printer
|





