ADLX65SDC2A-BTI
Login for pricing
In Stock
ADLX65SDC2A compatible charger with Lenovo slim tip incl. UK power cable
More Information
SKU ADLX65SDC2A-BTI
EAN 5059902124142
Features
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Compare Products
Product BTI ADLX65SDC2A compatible charger with Lenovo slim tip incl. UK power cable
Hot Product
BTI ADLX65SDC2A compatible charger wit... Login for pricing
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL DF263 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL DF266 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL DF266 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL F7970 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL F7970 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Origin Storage AC Adapter (90W) For Latitude E Series Origin Storage AC Adapter (90W) For La... Login for pricing