ADLX65NLC2A-BTI
Login for pricing
In Stock
ADLX65NLC2A compatible charger with Lenovo slim tip incl. UK power cable
More Information
SKU ADLX65NLC2A-BTI
EAN 5059902123985
Manufacturer BTI
Availability In Stock
Origin Storage AC-2065134K-EU power adapter/inverter
Features
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Power supply typeIndoor
PurposeUniversal
Power current typeAC-to-DC
Product colourBlack
Input frequency50/60 Hz
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power65 W
Output voltage20 V
Performance
Power supply typeIndoor
PurposeUniversal
Power current typeAC-to-DC
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Included power plug typesUK
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product BTI ADLX65NLC2A compatible charger with Lenovo slim tip incl. UK power cable
Hot Product
BTI ADLX65NLC2A compatible charger wit... Login for pricing
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL DF263 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL DF266 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL DF266 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL F7970 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL F7970 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Origin Storage AC Adapter (90W) For Latitude E Series Origin Storage AC Adapter (90W) For La... Login for pricing