45WUSB-C-BTI-EU
Login for pricing
In Stock
45W USB-C AC Adapter for all USB-C devices up to 45W. EU power cable included
More Information
SKU 45WUSB-C-BTI-EU
EAN 5059902009876
Manufacturer BTI
Availability In Stock
Origin Storage 45W USB-C AC ADAPTER F/ USB-C DEV. UP TO 45W. UK INKL power adapter/inverter
Features
Input voltage100-240 V
Output power45 W
Output voltage19 V
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Product colourBlack
Input frequency50-60 Hz
Power
Input voltage100-240 V
Output power45 W
Output voltage19 V
Performance
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Included power plug typesEU
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product BTI 45W USB-C AC Adapter for all USB-C devices up to 45W. EU power cable included
Hot Product
BTI 45W USB-C AC Adapter for all USB-C... Login for pricing
DELL DF263 power adapter/inverter Indoor 65 W Black DELL DF263 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL DF266 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL DF266 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
DELL F7970 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
Bestseller
DELL F7970 power adapter/inverter Indo... Login for pricing
Origin Storage AC Adapter (90W) For Latitude E Series Origin Storage AC Adapter (90W) For La... Login for pricing
DELL J62H3 power adapter/inverter Indoor 90 W Black DELL J62H3 power adapter/inverter Indo... Login for pricing