36200602-BTI
| SKU | 36200602-BTI |
|---|---|
| EAN | 5059902124203 |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
Hot Product
BTI 36200602 compatible charger with L...
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...