36200245-BTI
| SKU | 36200245-BTI |
|---|---|
| EAN | 5059902124227 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
Origin Storage AC-2065134K-EU power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Included power plug types | UK |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
BTI 36200245 compatible charger with L...
Login for pricing
Popular
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
Login for pricing
DELL DF266 power adapter/inverter Indo...
Recommended
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
Origin Storage AC Adapter (90W) For La...