ASUS 0A001-00237800 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
0A001-00237800
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 0A001-00237800 |
| EAN | 5711783247531 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
ADAPTER 45W19V 2P(4PHI) EU TYPE
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 2.37 A |