881170-076U
Login for pricing
Available for backorder
Label, Paper, 76x76mm, Direct Thermal, Z-PERFORM 1000D REMOVABLE, Uncoated, Removable Adhesive, 76mm Core
More Information
SKU 881170-076U
Manufacturer Zebra
Availability Out of Stock
Label Roll, Zebra, Material: Thermal Paper, Z-Perform 1000D Removable, Coating: No, Adhesive: Removable, Width: 76.2 mm, Height: 76.2 mm, Diameter: 200 mm, Core Diameter: 76 mm, labels per Roll: 1890 Labels, Demarcation: Gap, Perforation: No, Colour: White