We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA24V150W1WW mobile device charger Mobile computer Black AC Indoor
SKU
PWR-BGA24V150W1WW
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | PWR-BGA24V150W1WW |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
Power supply, 24V/6.25A DC, fits for: Workstation (POS)
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output current | 6.25 A |
| Maximum output voltage | 24 V |
| AC adapter power | 150 W |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Colour | |
| Product colour | Black |