Zebra PWR-BGA24V150W1WW mobile device charger Mobile computer Black AC Indoor
SKU
PWR-BGA24V150W1WW
Login for pricing
150W, 100 - 240V, 6.25A
More Information
Charger type Indoor
SKU PWR-BGA24V150W1WW
Manufacturer Zebra
Availability Out of Stock
Power supply, 24V/6.25A DC, fits for: Workstation (POS)
Performance
Charger typeIndoor
Charger compatibilityMobile computer
Power source typeAC
Design
Product colourBlack
Power
Input voltage100 - 240 V
AC adapter output current6.25 A
Maximum output voltage24 V
AC adapter power150 W