We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 3017019 printer label White
SKU
3017019
| SKU | 3017019 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Adhesive type | Permanent |
| Print technology | Thermal transfer |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Label width | 5.1 cm |
| Label height | 2.5 cm |
| Core diameter | 7.62 cm |
| Package weight | 2.6 kg |
| Packaging data | |
| Package weight | 2.6 kg |
| Packaging content | |
|---|---|
| Rolls per pack | 2 |
| Labels per roll | 5940 pc(s) |
| Labels per pack | 11880 pc(s) |
| Technical details | |
| Labels per pack | 11880 pc(s) |
| Print technology | |
| Print technology | Thermal transfer |
| Colour | |
| Product colour | White |