We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Networking MSR4000 MPU-100-X1 Main Processing Unit
SKU
JM045A
| SKU | JM045A |
|---|---|
| EAN | 0190017458922 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| DIN rail mounting | Yes |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| Height | 111 mm |
| Network | |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.35 kg |
| Height | 111 mm |
| Weight (imperial) | 1.35 kg (2.98 lbs) |
| Width | 376.9 mm |
| Depth | 267 mm |