Honeywell PS-05-1000W-G mobile device charger Bar code reader Black
SKU
PS-05-1000W-G
Login for pricing
Power supply, 1.0A, 5.2V, 50-60HZ, 1000 W
More Information
SKU PS-05-1000W-G
EAN 5715063331118
Manufacturer Honeywell
Availability Out of Stock
Power supply, UK plug, 5V, 90-255VAC @ 50-60Hz