We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell PS-05-1000W-G mobile device charger Bar code reader Black
SKU
PS-05-1000W-G
| SKU | PS-05-1000W-G |
|---|---|
| EAN | 5715063331118 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
Power supply, UK plug, 5V, 90-255VAC @ 50-60Hz
| Performance | |
|---|---|
| Charger compatibility | Bar code reader |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 90-250 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Technical details | |
| Charger compatibility | Bar code reader |
| Power supply type | Indoor |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 109 g |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Other features | |
| Power supply type | Indoor |