We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Cisco UCSX-I-9108-25G network switch component Fabric module
SKU
UCSX-I-9108-25G
| SKU | UCSX-I-9108-25G |
|---|---|
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Fabric module |
| Compatibility | X9508 chassis |
| Product colour | Grey |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Technical details | |
| Height | 42 mm |
| Compatibility | X9508 chassis |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Performance | |
| Compatibility | X9508 chassis |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 3.82 kg |
| Height | 42 mm |
| Width | 379 mm |
| Depth | 299 mm |