ASUS 04G26600190A power adapter/inverter Indoor 120 W Black
SKU
04G26600190A
Login for pricing
ADAPTER 120W 3PIN
More Information
Purpose Notebook
Power supply type Indoor
SKU 04G26600190A
EAN 5704174398677
Manufacturer ASUS
Availability Out of Stock
Features
Brand compatibilityASUS
Input voltage100 - 240 V
Output power120 W
Output voltage19 V
Power supply typeIndoor
PurposeNotebook
CompatibilityNotebook G Series G50V Notebook G Series G50VT Notebook G Series G71V
Product colourBlack
Input frequency50 - 60 Hz
Maximum input voltage240 V
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power120 W
Output voltage19 V