We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE QSFP28 to SFP28 Adapter
SKU
845970-B21
| Interface type | QSFP28 |
|---|---|
| SKU | 845970-B21 |
| EAN | 0190017017921 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
HPE QSFP28 to SFP28 Adapter. Interface type: QSFP28. Width: 59.9 mm, Depth: 207.8 mm, Height: 31 mm. Quantity per pack: 1 pc(s). Weight (imperial): 0.0948 kg (0.209 lbs)
| Performance | |
|---|---|
| Interface type | QSFP28 |
| Network | |
| Interface type | QSFP28 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 59.9 mm |
| Depth | 207.8 mm |
| Height | 31 mm |
| Weight | 90 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 0.0948 kg (0.209 lbs) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0948 kg (0.209 lbs) |